"Szervezeti és Működési szabályzat módosítása" bővebben" /> Szervezeti és Működési szabályzat módosítása – Minőségirányítás

Szervezeti és Működési szabályzat módosítása

Az Óbudai Egyetem Szenátusa elfogadta a Kancellár által előterjesztett Szervezeti és Működési szabályzat módosítását. Ennek értelmében a Minőségirányítási Iroda mostantól Minőségirányítási Osztályként szerepel a szervezetben, és működését az Intézményfejlesztési Főigazgató irányításával látja el.

(1) Az Intézményfejlesztési Igazgatóság (rövidítve: IFI) az egyetemen működő önállóan gazdálkodó funkcionális szervezeti egység, amely az intézményfejlesztési főigazgató irányításával látja el az egyetemi fejlesztések irányítását, a Kollégium, a Könyvtár, a Minőségirányítási Osztály vezetését.

Vélemény, hozzászólás?